Պաշտոնական էլ. փոստ

(միայն www.e-citizen.am համակարգով ծանուցումների համար)

Տպել

Նորություններ

Լրահոս

<<ԻՆՖՈՐՄԱՏԻԿԱ>> ԱՌԱՐԿԱՅԻ ՕԼՄՊԻԱԴԱՅԻ ՄԱՐԶԱՅԻՆ ՓՈՒԼԻ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐ 06.03.2012

Դպրոցականների <<Ինֆորմատիկա>> առարկայի օլիմպիադայի մարզային փուլի հանձնաժողովի կողմից ներքոհիշյալ աշակերտները երաշխավորվել են մասնակցելու առարկայական օլիմպիադայի հանրապետական փուլին. 12-րդ դասարան Զաքարյան Վաչագան- Աբովյանի N 10  հիմնական դպրոց 11-րդ դասարան Բակլաչյան Գևորգ - Հրազդանի N 1 ավագ դպրոց   9-րդ դասարան Ասատրյան Արամ  - Հրազդանի N 1 ավագ դպրոց Սահակյան Արամ - Հրազդանի N 1 ավագ դպրոց Բեգլարյան Մելանյա - Աբովյանի N 7 հիմնական...

<<ՖՐԱՆՍԵՐԵՆ>> ԱՌԱՐԿԱՅԻ ՕԼՄՊԻԱԴԱՅԻ ՄԱՐԶԱՅԻՆ ՓՈՒԼԻ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐ 06.03.2012

Դպրոցականների <<Ֆրանսերեն>> առարկայի օլիմպիադայի մարզային փուլի հանձնաժողովի կողմից ներքոհիշյալ աշակերտները երաշխավորվել են մասնակցելու առարկայական օլիմպիադայի հանրապետական փուլին. 12-րդ դասարան Պետրոսյան Գեղեցիկ - Հրազդանի N 7 միջնակարգ դպրոց   11-րդ դասարան Առաքելյան Լիդա - Հրազդանի N 13 ավագ դպրոց 10-րդ դասարան Նահապետյան Աննա - Հրազդանի N 4 հիմնական դպրոց   Ծանոթություն – Դպրոցականների առարկայական օլիմպիադաների մարզային փուլի...

<<ԱՆԳԼԵՐԵՆ>> ԱՌԱՐԿԱՅԻ ՕԼՄՊԻԱԴԱՅԻ ՄԱՐԶԱՅԻՆ ՓՈՒԼԻ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐ 06.03.2012

  Դպրոցականների <<Անգլերեն>> առարկայի օլիմպիադայի մարզային փուլի հանձնաժողովի կողմից ներքոհիշյալ աշակերտները երաշխավորվել են մասնակցելու առարկայական օլիմպիադայի հանրապետական փուլին. 12-րդ դասարան Գևորգյան  Անուշ - Չարենցավանի  ավագ  դպրոց Սիմոնյան Անի - Աբովյանի N 10  հիմնական դպրոց 10-րդ դասարան Պողոսյան Մելանյա - Աբովյանի N 6 ավագ դպրոց   Ծանոթություն – Դպրոցականների առարկայական օլիմպիադաների մարզային փուլի...

<<ԳԵՐՄԱՆԵՐԵՆ>> ԱՌԱՐԿԱՅԻ ՕԼՄՊԻԱԴԱՅԻ ՄԱՐԶԱՅԻՆ ՓՈՒԼԻ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐ 06.03.2012

Դպրոցականների <<Գերմաներեն>> առարկայի օլիմպիադայի մարզային փուլի հանձնաժողովի կողմից ներքոհիշյալ աշակերտները երաշխավորվել են մասնակցելու առարկայական օլիմպիադայի հանրապետական փուլին. 12-րդ դասարան Մկրտչյան Լիանա - Գեղաշենի  միջնակարգ դպրոց Գրիգորյան Ջեմմա- Գեղաշենի  միջնակարգ դպրոց Մուղուլովա Պոլինա - Արզնիի միջնակարգ դպրոց   Ծանոթություն – Դպրոցականների առարկայական օլիմպիադաների մարզային փուլի ժամանակացույցին կարելի է ծանոթանալ կայքի...

<<ԳՐԱԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆ>> ԱՌԱՐԿԱՅԻ ՕԼՄՊԻԱԴԱՅԻ ՄԱՐԶԱՅԻՆ ՓՈՒԼԻ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐ 02.03.2012

Դպրոցականների <<Գրականություն>> առարկայի օլիմպիադայի մարզային փուլի հանձնաժողովի կողմից ներքոհիշյալ աշակերտները երաշխավորվել են մասնակցելու առարկայական օլիմպիադայի հանրապետական փուլին. 12-րդ դասարան Խաչատրյան Էմմա - Հրազդանի N 1 ավագ դպրոց Ղազարյան Մելինե- Բալահովիտի միջնակարգ դպրոց 11-րդ դասարան Կիրակոսյան Արշակ - Չարենցավանի ավագ դպրոց 10-րդ դասարան Պողոսյան Մելանյա - Աբովյանի N 6 ավագ դպրոց   Ծանոթություն – Դպրոցականների առարկայական...

<<ՊԱՏՄՈՒԹՅՈՒՆ>> ԱՌԱՐԿԱՅԻ ՕԼՄՊԻԱԴԱՅԻ ՄԱՐԶԱՅԻՆ ՓՈՒԼԻ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐ 01.03.2012

Դպրոցականների <<Պատմություն>> առարկայի օլիմպիադայի մարզային փուլի հանձնաժողովի կողմից ներքոհիշյալ աշակերտները երաշխավորվել են մասնակցելու առարկայական օլիմպիադայի հանրապետական փուլին. 12-րդ դասարան Ավետիսյան Սիլվա - Հրազդանի N 13  ավագ դպրոց Վարդանյան Միսակ - Մեղրաձորի միջնակարգ դպրոց 11-րդ դասարան Գրիգորյան Մարիամ - Հրազդանի N 13  ավագ դպրոց Բագրատյան Քրիստինե - Նաիրիի ոչ պետական միջնակարգ դպրոց 10-րդ դասարան Յավրյան Լիլիթ -Աբովյանի N...

Բաժանորդագրում նորություններին

Տեխնիկական դիտողություններն կարող եք ուղարկել կայքի վեբ-մաստերի էլեկտրոնային փոստին: Կայքը պատրաստված է Helix ընկերության կողմից:
Վերջին թարմացումը՝ 2018-12-07 16:58:24